Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS)

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki.

Skatīt vairāk
Aktuāls paziņojums

Spēlmaņu nakts 2022/2023

Jaunumi

Aktuālais Latvijas teātra pasaulē, notikumi, video un audio.

Apvienojot 580 biedrus, LTDS ir viena no lielākajām radošajām savienībām Latvijas Radošo savienību padomē.

Inese Tone

Producente, Scenogrāfe, Kostīmu māksliniece

Baltijas Drāmas forums 2023

Baltijas Drāmas forums ir starptautisks ikgadējs Baltijas valstu teātra mākslas notikums

Latvijas teātra izrāžu skate

Latvijas teātru izrāžu skate, kas tiek rīkota, lai sniegtu iespēju iepazīties ar Latvijas teātri ārvalstu skatuves mākslas profesionāļiem. SKATE apkopo informāciju par teātri Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautiskās sadarbības iespējām.

Par biedrību

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki. Biedrības mērķi ir Latvijas Teātra kultūras saglabāšana, veicināšana, attīstīšana, tās biedru profesionālo, ekonomisko un sociālo interešu aizsargāšana un teātra profesiju prestiža celšana. Biedrība pārstāv savu biedru kopējās profesionālās, ekonomiskās un sociālās intereses valsts, pašvaldību un citās institūcijās un organizācijās.

Uzzināt vairāk

Teātra Vēstnesis

Žurnāls Teātra Vēstnesis kā drukāts nozares medijs darbojas kopš 1989. gada, pārtrauca iznākt 2011. gadā pēckrīzes ierobežotā finansējuma apstākļos un atjaunoja savu darbību citādā formātā, ar jaunu redakciju un izdevuma koncepciju.