Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS)

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki.

Skatīt vairāk

Jaunumi

Aktuālais Latvijas teātra pasaulē, notikumi, video un audio.

Apvienojot 580 biedrus, LTDS ir viena no lielākajām radošajām savienībām Latvijas Radošo savienību padomē.

No 31. oktobra līdz 5. novembrim Rīgā norisināsies vērienīgi ar teātri saistīti pasākumi

Ar Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu šoruden Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) piedāvā daudzveidīgu Latvijas teātra izrāžu skati starptautiskai profesionāļu auditorijai, kā arī organizē Baltijas Drāmas forumu 2023, kura ietvaros notiks gan dramaturgu domnīca, gan Lietuvas un Igaunijas teātru viesizrādes, kā arī starptautiska zinātniska konference sadarbībā ar Ziemeļvalstu Teātra studiju asociāciju (ANTS).

Baltijas Drāmas forums 2023

Baltijas Drāmas forums ir starptautisks ikgadējs Baltijas valstu teātra mākslas notikums

Par biedrību

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki. Biedrības mērķi ir Latvijas Teātra kultūras saglabāšana, veicināšana, attīstīšana, tās biedru profesionālo, ekonomisko un sociālo interešu aizsargāšana un teātra profesiju prestiža celšana. Biedrība pārstāv savu biedru kopējās profesionālās, ekonomiskās un sociālās intereses valsts, pašvaldību un citās institūcijās un organizācijās.

Uzzināt vairāk

Teātra Vēstnesis

Žurnāls Teātra Vēstnesis kā drukāts nozares medijs darbojas kopš 1989. gada, pārtrauca iznākt 2011. gadā pēckrīzes ierobežotā finansējuma apstākļos un atjaunoja savu darbību citādā formātā, ar jaunu redakciju un izdevuma koncepciju.