Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS)

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki.

Skatīt vairāk

Jaunumi

Aktuālais Latvijas teātra pasaulē, notikumi, video un audio.

Apvienojot 580 biedrus, LTDS ir viena no lielākajām radošajām savienībām Latvijas Radošo savienību padomē.

Inese Tone

Producente, Scenogrāfe, Kostīmu māksliniece

Latvijas Teātra Zelta fonda godināšanas pasākums 2022

Pateicoties Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstam svētdien, 2022.gada 11.decembrī Latvijas Nacionālās operas un baleta Beletāžas zālē notika Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākums.

Par biedrību

Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) ir nevalstiska organizācija, kurā brīvprātīgi apvienojušies profesionāli teātru darbinieki. Biedrības mērķi ir Latvijas Teātra kultūras saglabāšana, veicināšana, attīstīšana, tās biedru profesionālo, ekonomisko un sociālo interešu aizsargāšana un teātra profesiju prestiža celšana. Biedrība pārstāv savu biedru kopējās profesionālās, ekonomiskās un sociālās intereses valsts, pašvaldību un citās institūcijās un organizācijās.

Uzzināt vairāk

Teātra Vēstnesis

Žurnāls Teātra Vēstnesis kā drukāts nozares medijs darbojas kopš 1989. gada, pārtrauca iznākt 2011. gadā pēckrīzes ierobežotā finansējuma apstākļos un atjaunoja savu darbību citādā formātā, ar jaunu redakciju un izdevuma koncepciju.