Jaunumi

Jaunumi par gada balvu teātrī “Spēlmaņu nakts"

ltv.lsm.lv – 24. novembris, 2022
Gada balvas teātrī “Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremonija
Ceremoniju Latvijas Teātra darbinieku savienības vadībā veido režisore Laura Groza, scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, videomākslinieks -8 un kino režisors Matīss Kaža. Ceremonijas veidotāji atklāj, ka tās laikā aktieri un režisori piedzīvos galvu reibinošas virāžas, ceļojot laikā un telpā, un ka ceremonijas muzikālo partitūru veidos šī gada jubilāra Zigmara Liepiņa mūzika.
www.lsm.lv – 23. novembris, 2022
Pasniegtas «Spēlmaņu nakts» balvas; gada lielās formas izrāde – «Rotkho»
Trešdien, 23. novembrī, Eduarda Smiļģa 136. dzimšanas dienā, gada prestižākajā teātra notikumā "Spēlmaņu nakts" tika apbalvoti 2021./2022. gada teātra sezonas labākie iestudējumi un individuālie sniegumi. Gada lielās formas izrādes tituls piešķirts "Rotkho", laurus kā gada mazās formas izrāde plūca saņēma "Kalendārs mani sauc" un par mūža ieguldījumu sumināja režisori, runas pedagoģi Ainu Matīsu un režisoru, aktieri un skatuves mākslas pedagogu Edmundu Freibergu.
www.lsm.lv – 23. novembris, 2022
TIEŠRAIDE no pl. 19.00: «Spēlmaņu nakts» apbalvošanas ceremonija
Trešdien, 23. novembrī, teātra režisora un reformatora Eduarda Smiļģa 136. dzimšanas dienā, Dailes teātrī notiks gadskārtējā "Spēlmaņu nakts". Ceremonijai tiešraidē no pulksten 19.00 varēs sekot portālā LSM.lv un Latvijas Radio 1, savukārt no pulksten 21.15 notikums būs skatāms LTV1 ēterā.