LTDS Biedri

Maija Pavlova

Maija Pavlova

Maija Pavlova
Nodarbe Producente
Dzimšanas dati 10.06.1982
Darba vietas

Ģertrūdes ielas teātris

LTDS biedrs 2012 – Pašlaik

Maija Pavlova jaunumos

18. decembris, 2023
Tapis raidieraksts par teātri ārvalstīs
Lai informētu arī plašāku auditoriju par aktualitātēm ārvalstu teātrī, Latvijas teātra darbinieku savienība veido raidierakstu sēriju un publicē pirmo raidierakstu par teātri Polijā. Ar teātra kritiķi, tulkotāju un kuratori Agņešku Ļubomiru Pjotrovsku sarunājas Jevgēņija Šermeņeva. 
2. oktobris, 2023
No 31. oktobra līdz 5. novembrim Rīgā norisināsies vērienīgi ar teātri saistīti pasākumi
Ar Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu šoruden Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) piedāvā daudzveidīgu Latvijas teātra izrāžu skati starptautiskai profesionāļu auditorijai, kā arī organizē Baltijas Drāmas forumu 2023, kura ietvaros notiks gan dramaturgu domnīca, gan Lietuvas un Igaunijas teātru viesizrādes, kā arī starptautiska zinātniska konference sadarbībā ar Ziemeļvalstu Teātra studiju asociāciju (ANTS).
23. maijs, 2023
Jūnija sākumā Rīgā un Liepājā ar izrāžu un sarunu programmu notiks Teātra festivāls #2
No 1. līdz 5. jūnijam Rīgā un Liepājā norisināsies Teātra festivāls Nr.2, kas vēstīs par satikšanos un stāstiem, kuri aktuāli šodien. Festivāla programmā iekļautas astoņas izrādes, kas balstītas oriģināldramaturģijā, un runā par sociāli politiskiem un dziļi personiskiem jautājumiem, kuri skar ikvienu no mums. Pēc izrādēm skatītāji ir aicināti piedalīties sarunā, lai dalītos iespaidos par redzēto. Savukārt teātra profesionāļi kopā skatīs sev aktuālos jautājumus par izrāžu tapšanas procesu un jaunas auditorijas meklējumiem.
teatravestnesis.lv – 1. oktobris, 2022
Trīsreiz par karu un varu
Teātra praktiķi – producente Maija Pavlova, dramaturgs Matīss Gricmanis un režisore Laura Groza – dalās pārdomās par karu un varu