03.08.2020.

Apsveicam!!!


Sirsnīgi sveicam augusta jubilārus!

Daudz laimes dzimšanas dienā Jurim Bartkevičam, Vijai Builevicai, Irinai Krutjko.

skatīt


17.07.2020.

Atbalsts Covid-19 seku ietekmes mazināšanai kulturas jomā


 

PAŠNODARBINĀTAJIEM

Vēršam Jūsu uzmanību, ka ir pagarināta pieteikšanās Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammā “Radošo personu nodarbinātības programma” līdz 2020. gada 31. jūlijam.

Mainīts programmas nolikums -  uz atbalstu var pretendēt personas, kuru vidējie mēneša ienākumi no saimnieciskās darbības, izņemot ienākumus no autortiesību un blakustiesību kolektīvā pārvaldījuma organizācijām (AKKA/LAA un LAIPA), pirms nodokļu nomaksas valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 31.maijam nav bijuši lielāki par 538 euro mēnesī, tādējādi paplašinot atbalsta saņēmēju loku (dīkstāves un citi pabalsti nav uzskatāmi kā ienākums no saimnieciskās darbības).

Vairāk par mērķprogrammu: http://www.kkf.lv/aktualitātes/radošo-personu-nodarbinātības-programma.html

Šai atbalsta programmā tiek aicināti pieteikties pašnodarbinātie mākslinieki, t.sk. scenogrāfi, komponisti, gaismu mākslinieki, video mākslinieki, horeogrāfi, dramaturgi, aktieri u.c.

 

JAUNAS SPECIĀLĀS VKKF MĒRĶPROGRAMMAS JURIDISKAJĀM PERSONĀM 

Vēršam uzmanību, ka paralēli 3. konkursam, vienlaicīgi no š.g. 3. augusta tiks atvērtas arī vairākas mērķprogrammas,  kas būs domātas tieši radošu projektu atbalstam un ārkārtējās situācijas dēļ pārtraukto/ nenotikušo projektu realizēšanai.

Tie var būt iesākti un Covid-19 dēļ nepabeigti projekti vai šo projektu pārveidošanas izmaksas, kā arī jaunu projektu izstrādes posmi, ko iespējams realizēt līdz 2020. gada 31. decembrim.

Jaunās mērķprogrammas piedāvās lielāku finansējumu nekā 3. konkurss.

Mērķprogrammu nolikumi būs pieejami VKKF mājas lapā no š.g. 20. jūlija.

Aicinām iepazīties ar mērķprogrammu nolikumiem un piedāvātajām iespējām.

Tāpat vēršam uzmanību, ka VKKF 3.konkursa pieteikumi tiks pieņemti no š.g. 3. līdz 28. augustam.

 

skatīt


01.07.2020.

Apsveicam!


Sirsnīgi sveicam jūlija jubilārus!

Daudz baltu dieniņu Dainai Ādlerei, Gunai Zeltiņai, Lienei Lūsei, Ģirtam Jakovļevam, Birutai Ceplītei, Leldei Māsēnai, Ilzei Straujai, Silvijai Biterei, Ainai Veisbārdei!

 

skatīt


16.06.2020.

VKKF izsludina konkursu mērķprogrammā "Radošo personu nodarbinātības programma"


 

Mērķprogrammas mērķis ir finansēt radoša darba veikšanu kultūras nozarē individuāli nodarbinātām radošām personām, kas ir autortiesību vai blakustiesību subjekti Autortiesību likuma izpratnē (turpmāk – radošām personām), kuru profesionālā radošā darbība tikusi ierobežota valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, un veicināt līdzšinējā radošajā darbībā māksliniecisko kvalitāti apliecinājušu radošo personu turpmāko radošo izaugsmi un žanriski daudzveidīgu kvalitatīvu mākslas un kultūras vērtību radīšanu.

Mērķprogrammas līdzekļus piešķir konkursa kārtībā; mērķprogrammas kopējais finansējums ir 1 936 000 eiro. Gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniedz mērķprogrammā pieejamos finanšu līdzekļus, finansējums tiks piešķirs pieteikumu iesniegšanas secībā.

Projektu konkursā var piedalīties radošas personas:

 1. kuru profesionālāradošā darbība ir tikusi ierobežota valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ;

 2. kuras uz pieteikuma iesniegšanas brīdi ir reģistrētas Valsts ieņēmuma dienesta (VID) Saimnieciskās darbības reģistrā;

 3. kuras nav sasniegušas valsts vecuma pensijas piešķiršanai nepieciešamo vecumu uz mērķprogrammas izsludināšanas brīdi;

 4. kuras pēdējo trīs gadu periodā ir radījušas autortiesību vai blakustiesību objektus Autortiesību likuma izpratnē;

 5. kuru vidējie mēneša ienākumi pirms nodokļu nomaksas valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 31. maijam nav bijuši lielāki par 538 EUR mēnesī;

 6. kuras valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 31.maijam nav bijušas darba ņēmēji;

 7. kuras valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 13. marta līdz 2020. gada 31.maijam ir bijušas darba ņēmēji, bet ienākumi kā darba ņēmējiem mēnesī nepārsniedz 2020.gadā valstī noteikto minimālo mēneša darba algu (430 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas).

Projekta pieteikums jāiesniedz projektu pieteikumu sistēmā https://kkf.kulturaskarte.lv no 2020. gada 18. jūnija līdz 2020. gada 5. jūlijam plkst. 23.59.

Vairāk informācija: VKKF mājas lapā www.kkf.lv

Kontaktinformācija:
projektu kuratore Jana Vērdiņa, tālrunis 29144379
e-pasts: jana@kkf.lv

 

 

 

 

skatīt


15.06.2020.


Mēs esam priecīgas paziņot, ka sākot ar 10. jūniju Vecrīgas studija atsāk savu darbību mierīgā režīmā, ievērojot visus drošības nosacījumus un veicot nepieciešamās darbības, lai Jūs apmeklējuma laikā varētu justies ne tikai palutināta, bet arī maksimāli droši.

Mēs esam ļoti sailgojušās, tāpēc sagatavojām īpašu piedāvājumu jūnijam:

No 10.06.-18.06. vienas nodarbības cena tikai 8 EUR.

No 10.06.-30.06. komplekta ar 9 nodarbībām cena tikai 101 EUR.

Lūdzam pierakstīties savlaicīgi zvanot pa tel.: 27068777.

Jūsu Figura Line Vecrīga meitenes.

skatīt

© 2020 LTDS / all rights reserved / designed by Emīls Linga / developed by Dzintars Bergs